27 Eylül 2022
19.3 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEASAYİŞYUNANİSTAN’A GEÇMEYE ÇALIŞAN TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ 21 KİŞİ YAKALANDI

YUNANİSTAN’A GEÇMEYE ÇALIŞAN TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ 21 KİŞİ YAKALANDI

-

Terörle mücadele faaliyetleri kapsamında Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından düzenlenen operasyonlarda; Yunanistan’a illegal yollarla geçmeye çalışan 18 Fetullahçı Terör Örgütü üyesi, 1 DHKP-C üyesi ve 2 PKK Terör Örgütü üyesi yakalandı.

Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Terörle Mücadele faaliyetleri kapsamında; Yunanistan ülkesine illegal yollardan geçmeye çalışan 18 FETÖ/PYD Silahlı Terör Örgütü Üyesi, 1 DHPK/C Silahlı Terör Örgütü Üyesi ve 2 PKK Silahlı Terör Örgütü Üyesi olmak üzere toplam 21 Silahlı Terör Örgütü Üyesi yakalandı.

Emniyet ve Asayiş hizmetleri kapsamında ise çeşitli suçlardan arama kaydı bulunan 11 şüpheli şahıs ile çeşitli suçlara karışan 11 şahıs yakalanarak; haklarında gerekli yasal işlemler başlatıldı.

Edirne Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Terörle Mücadele Faaliyetleri ile Emniyet ve Asayişin sağlanmasına yönelik faaliyetler, halkımızın desteği ile daha güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam edecektir.” İfadelerine yer verildi.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi