2 Ekim 2023
18 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEASAYİŞDUBLEKS DAİREDE UYUŞTURUCU SERASI

DUBLEKS DAİREDE UYUŞTURUCU SERASI

-

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı narkotik ekipleri tarafından düzenlene operasyonda; dubleks dairede uyuşturucu serası ile karşılaşan ekipler, şaşkınlık yaşadı.

Çerkezköy ilçesi Kızılpınar Mahallesi’nde bulunan 6 katlı binanın en üst katında uyuşturucu imalatı yapıldığı ihbarını alan Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı narkotik ekipleri, yapmış oldukları teknik ve fiziki takibin ardından daireye operasyon düzenledi. Operasyonda; yüzlerce saksıda yetiştirilmiş Hint keneviri dairenin alt ve üst katındaki bütün odalara kurulmuş özel aydınlatma, havalandırma ve nem tertibat sistemleri polis ekiplerini bile şaşkını çevirdi.

Duvarlarının tamamı flaşör malzemelerle kaplanan dubleks dairenin odalarındaki özel ısı ve ışık tertibatlarının kesintisiz güç kaynaklarıyla beslenmesi dikkatlerden kaçmazken; ekipler, yüzlerce özel ampul, ambalaj poşetleme makinesi, hassas teraziye el koydu. Ş.B. ve M.Ç.’nin apartman yöneticisi tarafından 2 ay önce apartmandaki koku nedeniyle uyarıldığı, kokunun giderilmesi için daireye ve 6 katlı apartmana bol miktarda oda spreyi sıktıkları ifade edildi.

Operasyon sonrası gözaltına alınan Ş.B. ve M.Ç. sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi