24 Mayıs 2024
10.4 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEADAY ADAYI HAKAN GİYİK, VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

ADAY ADAYI HAKAN GİYİK, VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

-

28. Dönem CHP Edirne Milletvekili Aday Adayı Hakan Giyik, Havsa, Uzunköprü ve Kırcasalih’te partililer ve vatandaşlarla buluştu. Programda vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Giyik, milletvekili olması durumunda Edirne’yi TBMM’de en iyi şekilde temsil edeceğinin altını çizdi.
28. Dönem CHP Edirne Milletvekili Aday Adayı Hakan Giyik, partililer ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Önceki gün gerçekleştirdiği programda öncelikle Havsa ilçesini ziyaret eden Giyik, İlçe Başkanı Hüseyin Özden tarafından karşılandı. İlçe Başkanlığında partililerle görüşen Giyik, ardından ilçenin çeşitli noktalarında vatandaşlarla da bir araya geldi.

Havsa’daki programının ardından Uzunköprü’ye giden Giyik, İlçe Başkanı Muammer Çetiner ve partililer tarafından karşılandı. İlçe Başkanlığında partililerle görüştükten sonra ve ilçedeki birçok işletmeyi de ziyaret eden Giyik’e, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Son olarak Kırcasalih Beldesini ziyaret eden Giyik, Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü ve Belde Başkanı Hilmi Zangar tarafından karşılanırken; belde halkı da yapılan görüşmelere yoğun katılım gösterdi.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan 28. Dönem CHP Edirne Milletvekili Aday Adayı Hakan Giyik, “Bundan önce olduğu gibi, milletvekilliği aday adaylığı sürecinde de partililerimiz ve vatandaşlarımızla bir aradayız. Bugüne kadar yaptığım tüm görevlerde halkın sorunlarına çare olmak istedim ve her zaman halkın içinde oldum. Milletvekili olmak kısmet olursa, bu tutumum artarak devam edecek. Bugün gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde de partililerimizden ve vatandaşlarımızdan çok güzel tepkiler aldık. Edirne’yi TBMM’de en iyi şekilde temsil edebilmek adına çok çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side