19 Haziran 2024
22.7 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEAK PARTİ’DEN UZUNKÖPRÜ’DE SEÇİM ÇALIŞMASI

AK PARTİ’DEN UZUNKÖPRÜ’DE SEÇİM ÇALIŞMASI

-

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve 28. Dönem AK Parti Edirne Milletvekili adayları Uzunköprü’de Mahalle ve Köy Muhtarları ile bir araya geldi.

14 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve 28 Dönem Milletvekilliği Seçimleri için geri sayım başladı. Seçimlere kısa bir süre kala ziyaretlerini aralıksız olarak sürdüren AK Parti Teşkilatı, esnaf ve vatandaşların taleplerini dinliyor. AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve 28. Dönem Edirne Milletvekili adayları çalışmalar kapsamında dün de Uzunköprü ilçesinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.


Uzunköprü ziyaretleri çerçevesinde Çağlanur Uçar Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleri ile bir araya gelen İba ve beraberindeki milletvekili adayları, rehabilitasyon merkezi sakinleriyle sohbet etti.
Onların deneyimleri ve bilgeliklerinden istifade ettiklerini söyleyen İba, “20 yıl önceki Türkiye’yi bir de onlardan dinleyin. Nasıl büyük bir gelişim ve büyüme gerçekleştirdiğimizi en güzel onlar anlatacaktır. Bu 20 yılın taçlanacağı yeni bir dönem için Edirne Hemen şimdi diyor!” ifadelerini kullandı.


İba ve 28. dönem milletvekili adayları buradaki ziyaretin ardından Uzunköprü Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Hasan Yılmaz’ı ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu. Esnafının yanında olmaya ve işlerini kolaylaştıracak adımları atmaya devam edeceklerini vurgulayan İba, sanayi sitesi esnafından Türkiye Yüzyılı için destek istedi.


Edirne’nin ve Türkiye’nin geleceğinin atılacak oylarla belirleneceğini söyleyen İba, Uzunköprü’deki tekstil fabrikalarını da ziyaret etti. Sanayinin gelişimi, yerli ve milli üretimin hız kesmeden büyümesi için doğru kararın belli olduğunu ifade eden İba, gençlerin daha fazla iş sahibi olabilmesi ve çalışma hayatına katılabilmesi adına çalışmalar yapmaya devam edeceklerini ve yeni projeler ortaya koyacaklarını aktardı.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side