24 Temmuz 2024
22.5 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEAKALIN, “EDİRNE’DE UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK!”

AKALIN, “EDİRNE’DE UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK!”

-

İYİ Parti Edirne Milletvekili Mehmet Akalın Türkiye Büyük Millet Meclisinde; Edirne İl Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan operasyonları dile getirerek, emniyet güçlerine teşekkür etti.

İYİ Parti Edirne Milletvekili Mehmet Akalın, Türkiye Büyük Millet Meclisinde gerçekleştirdiği konuşmasında; Edirne İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin uyuşturucuyla mücadele kapsamında gerçekleştirdikleri başarılı operasyonlardan dolayı, emniyet güçlerine teşekkür etti.

Akalın, “Son bir aydır Edirne ilimizde emniyet güçlerimiz tarafından yapılan operasyonlarda büyük miktarda uyuşturucu maddeye el konulmuş ve zehirle mücadelede önemli adımlar atılmıştır.
Ancak bu mücadele burada bitmemeli, zehir tacirlerine karşı aynı kararlılıkla devam etmelidir.
Sadece ele geçirilen uyuşturucularla yetinmemeliyiz, bu maddelerin nasıl ve nereden temin edildiğini, ülkemize hangi yollardan girdiğini de araştırmalıyız. Uyuşturucu kaçakçılığını kökünden kazımalı ve gençlerimizi bu tehlikeden korumalıyız.
    
Bu vesileyle operasyonları başarıyla gerçekleştiren Edirne İl Emniyet Müdürlüğü nezdinde tüm Emniyet güçlerimize teşekkürlerimi sunuyor, daha sağlıklı bir Türkiye için uyuşturucuyla mücadele konusunda kararlı olmamız ve birlikte hareket etmemiz gerektiğini ifade ediyorum.” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side