22 Eylül 2023
32.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEASAYİŞARİFE GÜNÜ KAYBOLAN KADIN ERGENE NEHRİNDE ÖLÜ BULUNDU

ARİFE GÜNÜ KAYBOLAN KADIN ERGENE NEHRİNDE ÖLÜ BULUNDU

-

Edirne’de Ramazan Bayramı arifesinde kaybolan 81 yaşındaki kadına ait ceset, Ergene Nehri’nde balıkçıların oltasına takıldı.

Edirne’nin Uzunköprü ilçesine bağlı Kiremitçisalih köyünde ikamet eden E.A. (81), bayram alışverişi için oğluyla geldiği ilçe merkezinde kayboldu. Edinilen bilgiye göre, güvenli olması sebebiyle postanenin bekleme salonunda annesini bırakarak, annesine ilaç yazdırmak için sağlık ocağına giden E.A., dönüşte annesinin orada olmadığını görünce durumu Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine bildirdi. Emniyet güçleri, kayıp olan 81 yaşındaki E.A.’yı bulmak için çalışmalarını başlatırken, Ramazan Bayramı’nın 3’üncü günü kayıp şahısla ilgili acı haber Ergene Nehri üzerinde oltayla balık tutan balıkçılardan geldi.
Ergene Nehri üzerinde oltayla balık tutan balıkçılar, oltalarına bir cesedin takıldığını görünce durumu güvenlik birimlerine bildirdi. Yapılan inceleme sonucunda cesedin kayıp olarak aranan E.A.’ya ait olduğu tespit edildi. E.A.’nın intihar mı ettiği yoksa bir cinayete kurban gittiğinin tespiti için otopsi yapılırken, Cumhuriyet Savcılığı tarafından çok yönlü soruşturma başlatıldı.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi