26 Haziran 2022
24.9 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEARMAĞAN ÇAĞLAYAN’IN EDİRNE TURU

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN’IN EDİRNE TURU

-

Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan Edirne’yi ziyaret etti. Kentin en işlek caddesi olan Saraçlar Caddesini dolaşan Çağlayan, Büyük Sinagog’u ziyaret etti.

Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan, Edirne’yi ziyaret etti. Beraberindeki ekiple birlikte Saraçlar Caddesi’nde dolaşan Çağlayan, daha sonra Büyük Sinagog’u ziyaret etti.

Katıldığı televizyon programlarında sivri diliyle hatırlarda kalan Çağlayan, basın mensuplarının Edirne ziyaretinin sebebini sormaları üzerine esprili bir dille “Şeker kaçakçılığı yapıyorum” cevabını verdi.

Çağlayan,“Arkadaşlar insan Edirne’ye niye gelir? Şeker kaçakçılığı yapıyorum. Benim kardeşim turizm işi yapıyor, gezmeye geldim” dedi.

Bir basın mensubunun, üzerindeki kırmızı renk eşofmanın Edirne kırmızısı mı olduğu sorusuna ise Çağlayan, Edirne Kırmızısını bilmediğini ifade etti.

YouTube program çekimlerinden de bahseden Çağlayan, programlarının 106 bölüme ulaştığını kaydetti.

Çağlayan, “Gittiği yere kadar gidecek, bakalım. Ne kadar gider bilmiyorum. 105 bölüm oldu. ‘Gör Beni’ programı 105 bölüm oldu. 2 yıl oldu tabi. 14 Şubatta Ayta Sözeri ile başladık. 100’ncü bölümü Ayta ile çektik. 5 bölüm daha çektik, 105 oldu. Bu hafta 106 hatta” dedi.

Çağlayan, beraberindeki ekiple birlikte büyük Sinagog’u ziyaret etti.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi