2 Şubat 2023
8.9 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEAYHAN CAN, GÜVEN TAZELEDİ

AYHAN CAN, GÜVEN TAZELEDİ

-

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olağan genel kurulunda yeniden başkan seçilen Ayhan Can, dördüncü dönemi için güven tazeledi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olağan genel kurulu bugün kentte bulunan bir düğün salonunda gerçekleştirildi. Genel kurula, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, oda başkanları ve çok sayıda üye katıldı. İpsala Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İlhan Dalkıran’ın divan başkanı olarak yönettiği genel kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Genel kurulda; yönetim ve denetim kurulu raporları ile mali bilanço okundu ve üyelerin oy birliğiyle ibra edildi.

Genel kurulda konuşan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can, Edirne’deki esnaf ve sanatkarlara hizmetler sunmak adına gayret gösterdiklerini belirterek, “Mali yapısı güçlü, iş ve işlemlerinde titiz ve prensipli çalışan Edirne Esnaf Kefalet Kooperatifimiz ülke genelinde ve bölgemizde faaliyet gösteren kooperatifler arasında üst sıralarda yerini almayı başarmıştır. Bu başarı Edirne ilimizde beldelerimizde ve köylerimizde faaliyet gösteren esnaf ve sanatkarlarımız adına gurur vericidir.” dedi.

Can’ın konuşmasının ardından yönetim kurulu seçimi yapıldı. Seçimlere tek listeyle giren Ayhan Can ve listesi, yapılan açık oylamayla dördüncü dönem için yeniden yönetime seçildi. Buna göre; Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin yönetimi şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu: Ayhan Can, Fevzi Göktaş, Yunus Ayırbaz, Mehmet Ali İpek ve Metin Barcın

Denetim Kurulu: Hasan Damak ve Hasan Fırtına

Bölge Birliği Delegeleri: Ayhan Can, Hasan Damak, Mehmet Ali İpek, Metin Barcın ve Yunus Ayırbaz

Genel kurulun ardından açıklamalarda bulunan Ayhan Can, kendisine destek veren tüm üyelere teşekkür etti.
Can, “Bizi bu göreve tekrar layık gördükleri için tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Onlara daha iyi hizmet edeceğime söz veriyorum.” ifadelerini kullandı.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi