20 Mayıs 2024
12.7 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEBERBERLER VE GÜZELLİK SALONLARI PAZAR GÜNLERİ KAPALI OLACAK

BERBERLER VE GÜZELLİK SALONLARI PAZAR GÜNLERİ KAPALI OLACAK

-

Edirne Valiliği, il genelindeki berber, kuaför ve güzellik salonlarının kapalı olacağı gün ve saati belirledi. Vali Yardımcısı Sıtkı Zehin Başkanlığında yapılan toplantıda Edirne’deki berber ve güzellik salonlarının 1 Ekim 2022 tarihinden itibaren Pazar günleri, kuaförlerin ise Salı günleri kapalı olmasına karar verdi.

Edirne Vali Yardımcısı Sıdkı Zehin Başkanlığında yapılan toplantıda Edirne’de faaliyette bulunan berber, kuaför ve güzellik salonlarının kapalı olacağı gün ve saatler belirlendi. Buna göre 1 Ekim 2022 tarihinden itibaren başlayacak uygulama kapsamında Edirne merkezde bulunan berber ve güzellik salonları 1 Ekim tarihinden itibaren Pazar günleri, kuaförler ise 1 Kasım-31 Mart tarihleri arasında Pazar günleri, 1 Nisan- 31 Ekim tarihleri arasında ise Salı günleri kapalı olacak.

Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa ve Süloğlu ilçelerinde de aynı uygulama geçerli olacak. Enez ve Meriç ilçelerinde kuaförler 1 Nisan- 31 Ekim tarihleri arasında Çarşamba günleri kapalı olacak. Uzunköprü ilçesinde ise kuaförler her hafta Pazartesi günleri kapalı olacak.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side