2 Ekim 2023
18.7 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEDEDEOĞLU AİLESİ 2’Cİ ŞUBEYİ SARAÇLAR CADDESİ’NE AÇTI

DEDEOĞLU AİLESİ 2’Cİ ŞUBEYİ SARAÇLAR CADDESİ’NE AÇTI

-

Uzun yıllardır Uzunköprü’de kuyumculuk yapan Dedeoğlu ailesi, 2’nci şubeyi Edirne Saraçlar Caddesi’nde açtı. İşletmenin açılış törenine; Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar ve Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Memleketi Uzunköprü’de de uzun yıllardır kuyumculuk yapan Mustafa İlker Dedeoğlu, ikinci şubesini Edirne Saraçlar Caddesi’nde hizmete açtı. Dedeoğlu Kuyumculuk isimli işletmenin açılış törenine; Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.

Açılış töreninde konuşan Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan ve İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, işletmenin hayırlı olmasını diledi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ise, emeğe saygı gereği her iş yerinin açılışında olmaya gayret ettiklerini söyledi.
Başkan Gürkan, “Edirne’de nerede bir iş yeri açılırsa açılsın o emeğe saygı, o inanca saygı gereği biz ordayız. Dedeoğlu ailesinin sadece Uzunköprü’de değil, Edirne’de de dokunuşları vardır. Ben bugün Edirne’nin en özel caddesi olan Saraçlar Caddesi’nde açılışını yaptığımız iş yerimizin hayırlı olmasını diliyorum. Tabii bu ekonomiyi nasıl tutturacaksınız ona benim aklım almıyor. Biz çünkü belediyede bütçeyi falan tutturamıyoruz. Bütçeler bitti, patladı. Bakın Türkiye Büyük Millet Meclisi ek bütçe yapıyor. Biz de Edirne Belediyesi olarak ek bütçe bekliyoruz. Bilmiyorum aile bütçesi yapma imkânınız var mı? Ama biz yapıyoruz bunları.” dedi.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri ve işletme sahibi Mustafa İlker Dedeoğlu tarafından açılış kurdelesi kesildi.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi