25 Şubat 2024
11.4 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEDİNAR’DAN ÜNIVERSİTELİ GENÇLERE HAYAT DERSİ

DİNAR’DAN ÜNIVERSİTELİ GENÇLERE HAYAT DERSİ

-

Edirne’yi Tanıtma ve Tava Ciğer Kalite Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar, Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen, ‘Uygulamalı Girişimcilik Dersi’ kapsamında öğrencilerle bir araya gelerek, tecrübelerini paylaştı.

Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda, SBMYO Müdürü Prof. Dr. Mustafa Hatipler öncülüğünde düzenlenen uygulamalı girişimcilik dersinin konuğu, Edirne’yi Tanıtma ve Tava Ciğer Kalite Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar oldu.

Bahri Dinar, Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen, ‘Uygulamalı Girişimcilik Dersi’ kapsamında öğrencilerle bir araya gelerek, girişimcilik tecrübelerini paylaştı. Öğretim Görevlisi Orkun Akman’ın katılımıyla gerçekleşen toplantıda, öğrenciler Bahri Dinar’ın girişimcilik yolundaki anılarını ve tecrübelerini dinledi.

Yarattığı markasının hikâyesini gençlerle paylaşan ve bu yolda yaşadığı zorlu süreçleri gençlerle paylaşan Bahri Dinar, “İnandığınız yolda asla yılmayın, yorulmayın. Benim bu süreçte çok zor günlerim oldu, ümitsizliğe kapıldığım zamanlar çok oldu. Ancak başarı, sabır ve emek işidir. Sizlerde inandığınız yolda yılmadan yürürseniz, bir gün başarıyı yakalayacaksınız” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side