23 Mayıs 2024
17.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEEDİRNE EMITT FUARI’NDA

EDİRNE EMITT FUARI’NDA

-

Türkiye’nin en çok turist ağırlayan ilk 3 ilinden biri olan Edirne, Edirne Standı ile 26’ıncı Doğu Akdeniz Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı’nda yerini aldı. Edirne, dünyanın dört bir yanından gelen turizmcileri 7. Salon – Hall 7/7231 standında ağırlıyor. Edirne’nin tüm güzelliklerinin tanıtılacağı fuarda Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da misafirlerini ETSO Başkanı Sezai Irmak ile birlikte karşıladı, sohbet etti, fuarı değerlendirdi.

ICA Events tarafından TÜROFED ve TTYD iş ortaklığında İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen 26. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, tüm katılımcılar için değer yaratan, birbirinden faydalı içerik ve iş birlikleriyle sektöre yön vermeyi sürdürüyor. Turizm sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri olarak bu yıl rekor seviyede yabancı ziyaretçiyi ve turizm profesyonelini ağırlamaya hazırlanan fuarda; Edirne de yerini aldı.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Fuarı’nın açılışına katıldıktan sonra Edirne Standı’nda misafirlerini ETSO Başkanı Sezai Irmak ile birlikte ağırladı. Türkiye’nin en çok turist ağırlayan ilk 3 ilinden biri olan Edirne’nin tarihi, kültürü, yöresel lezzetlerinin tanıtıldığı fuar, 15 Nisan’a kadar açık kalacak.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side