24 Mayıs 2024
10.4 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEERBAKAN VE DEPREMDE VEFAT EDENLER İÇİN ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

ERBAKAN VE DEPREMDE VEFAT EDENLER İÇİN ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

-

Millî Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan, ölümünün 12’nci yıldönümünde dualarla anıldı. Saadet Partisi Edirne İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programda; Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerde hayatını kaybedenler için de dua edildi.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan, ölümünün 12’nci yıldönümünde Edirne’de düzenlenen programla anıldı. Saadet Partisi Edirne İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programda; Erbakan ve depremde vefat eden vatandaşlar için okunan 22 adet hatmin duası yapıldı ve mevlid okundu. Düzenlenen programa; Saadet Partisi Genel idare Kurulu Üyesi Mustafa İriş, Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, AK Parti İl Başkanı Belgin İba, CHP İl Başkanı Samet Kahraman, Demokrat Parti İl Başkanı Ayten Ercan, İYİ Parti Eski İl Başkanı Ekrem Demir ve birçok STK temsilcisi katıldı.

Programla ilgili açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, “Merhum liderimiz için her yıl salon programları ile anma programları icra ediyorduk. Ancak bu yıl 6 Şubat tarihinde 10 ilimizde büyük bir yıkıma sebebiyet veren bir deprem yaşadık. Bu münasebetle salon programlarını iptal ettik. Erbakan Hocamız ve depremde hayatını kaybedenler için hatim duası ve mevlit programı icra etmeye karar verdik. Maneviyat dolu çok güzel bir program oldu. Tüm siyasi partilerden il başkanları, temsilciler, STK Başkanları katıldı. Halkımız yoğun bir katılım sergiledi. Katılan herkese çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side