5 Aralık 2023
3.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEERDİNÇ BALIKÇI, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU

ERDİNÇ BALIKÇI, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU

-

İş insanı Makine Mühendisi Erdinç Balıkçı, AK Parti’den belediye başkanlığı aday adaylığı başvurusunda bulundu. Balıkçı, AK Parti İl Başkanlığı binasında yaptığı açıklamasında, “Serhat şehrimiz Edirne’mizin, “Halka hizmet Hak’ka hizmet” düsturuyla çalışan, AK Parti belediyeciliği ile tanışma vaktinin geldiğini düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

AK Parti’den Belediye Başkanı Aday Adaylığı başvuruları gelmeye devam ediyor. İş insanı Makine Mühendisi Erdinç Balıkçı da bugün AK Parti İl Başkanlığı binasında aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. Burada konuşan Balıkçı, “Biz çağdaş Edirne’mize hizmet etmeye başlayacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Balıkçı, “Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik yapmış, tarihinde 3 defa Dünya’nın en önemli şehirlerinden biri konumuna gelmiş, ülkemizin Avrupa’ya açılan en önemli sınır kapısı olan Serhat şehrimiz Edirne’mizin, “Halka hizmet Hak’ka hizmet” düsturuyla çalışan, AK Parti belediyeciliği ile tanışma vaktinin geldiğini düşünüyorum. Edirne’mizin dev projelerle tanışma vakti geldi. Bunları da Sayın Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, ondan aldığımız güçle ve Edirne halkımızın iş birliği ile gerçekleştireceğimize inancım tamdır. Biz çağdaş Edirne’mize hizmet etmeye başlayacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Yapılan kamuoyu yoklamaları uyarınca, kıymetli halkımızın da bizlerle aynı hissiyatı paylaştığını biliyorum. Edirne’mizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını biliyoruz. İlimizin ihtiyacı olan tüm projeleri, teknik bilgi ve birikimimiz doğrultusunda tek tek çalıştık. Sayın Cumhur Başkanımızın önderliğinde ve Partimizin de desteğiyle, Edirne’mizde; Alt yapı, Üst yapı, Ulaşım, Bilişim Teknolojileri ve Temiz Enerji üretimleri gibi birçok önemli projeyi hayata geçireceğiz. Her köşesi buram buram tarih kokan, kadim mirasımızın sahibi ilimizin hak ettiği değeri görebilmesi için tüm hazırlıklarımız tamamdır. Şehrimizin değerlerini de harmanlayarak, Edirne’mizi bir ‘turizm kenti’ haline getirirken, tarihi dokusuna da canlılık katacağız. Göreve gelince durmak, yorulmak ve bahane üretmek, bizim işimiz olmayacaktır. Şehrimizin kalkınması, istihdamının artması, halkımızın mutlu ve huzurlu olması için gereken her türlü çalışmayı yapacağız. “Aşk ile, severek, çalışan yorulmaz” demiş atalarımız, biz de yorulmadan çalışmak için yola çıkıyoruz. Cumhuriyeti’mizin 100. yılında Edirne’mize hizmet edebilecek olmak, bizim için ayrıca bir gurur kaynağıdır.” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side