2 Şubat 2023
8.9 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEGELİNLİK SATIŞLARINDA ‘TEK FİYAT’ KAMPANYASI

GELİNLİK SATIŞLARINDA ‘TEK FİYAT’ KAMPANYASI

-

2023 yılı düğün sezonu hazırlıkları başladı. Evlenmeyi düşünen gelin adaylarının bu sezon daha sade modeller tercih ettiğini belirten gelinlik imalatı ve satışı yapan Ebru Paluzar, her yıl geleneksel hale getirdikleri kampanyayı başlattıklarını, tek fiyat olarak tüm gelinlikleri ay sonuna kadar 6 bin 500 liradan satışa sunacaklarını ifade etti.

Edirne’de Alipaşa çarşısının arkasında yaklaşık 15 yıldır gelinlik imalatı ve satışı yapan Ebru Paluzar, her yıl geleneksel hale getirdikleri kampanyayı başlattıklarını duyurdu. Paluzar, tüm gelinlik modellerini kendilerinin ürettiğini belirterek, tek fiyat olan 6 bin 500 liradan gelinlik satışı yaptıklarını söyledi.

Yaklaşık bin gelinlik modeli olduğunu belirten Paluzar, gelin adaylarının şimdiden gelinlik bakmaya başlamalarının,  ekonomik açıdan daha iyi olduğunu ifade etti.

Ebru Paluzar, “Bizim her yıl geleneksel bir kampanyamız oluyor, tek fiyat gibi. Şu an ay sonuna kadar 6 bin 500 tek fiyat yaptık. Şubatta zaten ara sezon açılışımız olacak. Gelinlik seçimlerinde rahatına düşkünlük başladı. Çok kabarık modeller istemiyorlar. Daha sade Helen modeller. Biz imalatçı olduğumuz için her türlü imkanı sağlıyoruz, müşterilerimize. Maddi açıdan biraz müşterilerin sıkıntıları var. Bizim bu kampanyamız o açıdan yararlı oluyor. Piyasaya göre uygunuz, çünkü biz imalatçı bir firmayız. Kendimiz üretip satıyoruz. Üzerinde ikinci bir kar olmadığı için de müşterilerimizin yararına olan bir durum bu.

İki dükkanımız var. Bin modelimiz var. Ara krem renk tercih ediliyor. Kar beyaz olayı yok zaten. Şimdiden başlasalar daha iyi olur. Ekonomik açıdan şimdiden başlamaları iyi olur. ‘İlla ki ben çok özel bir gelinlik giyeceğim’ diyorsa, Şubat ayı itibariyle sezon ürünlerinin hepsi hazır olacak. Kıştan olursa fiyat açısından uygun alırlar. Hem de sıkışmazlar, yazın o yoğunluğun arasına girmezler. Biz de teslim süreci bir hafta maksimum.” ifadelerini kullandı.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi