1 Haziran 2023
14.3 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEHÜSEYİN ARABACI: YENİDEN ADAYIM

HÜSEYİN ARABACI: YENİDEN ADAYIM

-

Edirne Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Arabacı, 2023 yılı Şubat ayında yapılacak olan başkanlık seçimlerinde tekrar aday olacağını belirtti.

Edirne Ziraat Odası delege seçimleri 25 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek. Seçimler öncesinde açıklamalarda bulunan Edirne Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Arabacı, Şubat ayında yapılacak olan başkanlık seçimlerinde yeniden aday olacağını belirtti.

Arabacı, “Şuan bir dönemin sonuna geldik sayılır 2023 yılı Şubat ayında bu dönem bitmiş oluyor. Bizim önce muhtarlıklarımızda, her köy ve her mahallede delege seçimlerimiz oluyor. 25 Aralık olarak seçim tarihini belirledik, delege seçimlerimizi yapacağız. Şubat ayında da seçilen delegelerle birlikte başkanlık ve meclis seçimi yapacağız. Bu dönem bizim ilk dönemimizdi. Bundan önceki  dönemlerde 8 yıl başkan yardımcılığı yapmıştım. Başkanlıkta da ilk dönemimizin sonuna geldik. İlk dönemimizde, üreticilerimize hizmet etmek için elimizden gelen mücadeleyi verdik. Birçok yatırımlar yaptık. Süloğlu bölgemizde şubemizi açtık. Bizim hayallerimiz hala üreticimize hizmet etme sevgimiz sevdamız hala devem ediyor. İnşallah bu önümüzde ki süreçte de tekrar başkan adayıyım. Üreticilerimize hizmet etmek için tekrar mücadele edeceğiz. Üreticilerimiz ve bizler için hayırlısı olur diyorum.” ifadelerini kullandı.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi