22 Mayıs 2024
17.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEİBA: 28 MAYIS’TA DAHA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE DEMOKRASİ BAYRAMINI YAŞAYACAĞIZ

İBA: 28 MAYIS’TA DAHA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE DEMOKRASİ BAYRAMINI YAŞAYACAĞIZ

-

AK Parti Edirne İl Başkanlığı tarafından 2. Tur Cumhurbaşkanı Seçimleri için çalışmalara start verildi. İl Başkanı Belgin İba, 28. Dönem AK Parti Milletvekili Adayları ve teşkilat üyeleri ile birlikte, köy ziyaretleri gerçekleştirdi.

28 Mayıs Pazar günü yapılacak 2’nci tur Cumhurbaşkanlığı Seçimleri için AK Parti Edirne İl Başkanlığı tarafından çalışmalara başlandı. İl Başkanı Belgin İba, 28. Dönem Milletvekili Fatma Aksal ve Milletvekili adayı Tarık Hatipler’le birlikte teşkilat mensupları, bir dizi köy ziyaretinde bulundu. Büyükdöllük, Menekşesofular ve Korucu köylerini ziyaret eden heyet, vatandaşlarla sohbet etti. Köy muhtarlarıyla talep ve istekler hakkında görüşen heyet vatandaşlardan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri için destek istedi.

Edirnelilerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a her zaman büyük bir destek verdiğini aktaran İl Başkanı Belgin İba, “Hemşehrilerimizle sohbet ettik, gelecek turda Cumhurbaşkanımızı en yüksek oranla yeniden Cumhurun başında görmek için sözleştik. Hemşehrilerimizin AK Partimize ve Cumhurbaşkanımıza teveccühü çok büyük. 28 Mayıs’ta yine çok büyük destekle bizlerle olacaklar inşallah. Vatandaşımızın, hemşehrilerimizin bize olan inancı ve güveni ile 28 Mayıs’a doğru koşuyoruz. Hep birlikte 28 Mayıs’ta daha güçlü bir şekilde demokrasi bayramını yaşayacağız.” İfadelerine yer verdi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side