20 Haziran 2024
34.3 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEİBA, ‘HANE HANE EDİRNE’ ZİYARETLERİNE BAŞLADI

İBA, ‘HANE HANE EDİRNE’ ZİYARETLERİNE BAŞLADI

-

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, ‘Hane Hane Edirne’ programı çerçevesinde 1. Murat, Barutluk ve Fatih Mahallelerindeki vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

En büyük hedeflerinin vatandaşlarla iç içe olarak onların bugüne kadar duyulmamış sesleri olmak ve isteklerine kavuşmalarına vesile olmak olduğunu söyleyen AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, ‘Hane Hane Edirne’ programları çerçevesinde çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacaklarını ifade etti.

AK Parti Edirne İl Başkanlığı’nın başlattığı ‘Hane Hane Edirne’ programları hızla devam ediyor. Programın detayları hakkında bilgi veren İl Başkanı Belgin İba, her bir vatandaşa ulaşmak ve dertlerini dinlemek için gece gündüz demeden planlama ve çalışma yapacaklarını söyledi.

Program çerçevesinde ziyaretlerine başlayan AK Parti Edirne İl Başkanı İba, ilk olarak 1. Murat, Barutluk ve Fatih Mahallelerindeki vatandaşların evlerine misafir oldu.

Amaçlarının Edirne’nin ve vatandaşların hak ettikleri hizmete kavuşması olduğunu belirten Başkan İba, Bunu sağlamanın yolunun da onları dinlemek ve seslerini duymaktan geçtiğini aktardı.

1. Murat, Barutluk ve Fatih Mahallelerinde yaşayan vatandaşların hanelerine misafir olduklarını ve sorunlarını dinleyerek not aldıklarını ifade eden Başkan İba, “Bizleri misafir gibi değil, ailelerinden biri gibi karşılayan tüm hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum. Onların teveccühü ve sıcak ilgileri, bize enerji ve güç veriyor. ‘Hane Hane Edirne’ diyerek çıktığımız bu yolda çalışma ve ziyaretlerimizi sürdüreceğiz” ifadelerine yer verdi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side