Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından bir araçta yapılan aramada; gümrük kaçağı elektronik ürünler ele geçirildi.
Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kaçakçılık olaylarının engellenmesine yönelik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda; Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından şüpheli bir araçta yapılan aramada; gümrük kaçağı olduğu tespit edilen 2 adet buharlı temizlik robotu, 3 adet elektronik saç düzleştirici ve 1 adet cam silme robotu ele geçirildi. Kaçak ürünlere el konulurken; şüpheli şahıs hakkında adli tahkikat yapıldı.
JANDARMADAN KAÇAKÇILIK OPERASYONU
![JANDARMADAN-KACAKCILIK-OPERASYONU](https://www.edirnetv.com/wp-content/uploads/2024/04/JANDARMADAN-KACAKCILIK-OPERASYONU-1068x601.jpg)
-