24 Mayıs 2024
10.4 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEÖĞRENCİLERDEN ÇAMAŞIR YIKAMA KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ

ÖĞRENCİLERDEN ÇAMAŞIR YIKAMA KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ

-

Edirne’de bir çamaşır yıkama ve kurutma firması, 7 kilogram kirli çamaşırı 29 lira karşılığında yıkamaya başladı. Firma sahibi Ümit Demirel, öğrencilerin ve bekar yaşayan vatandaşların kampanyaya yoğun ilgi gösterdiğini ifade etti.

Edirne’de hizmete giren bir çamaşır yıkama ve kurutma firması, öğrenci ve bekar yaşayan vatandaşlar için kampanya başlattı. Sosyal medya hesapları ve uygulamalar üzerinden verilen siparişler doğrultusunda müşterilerin evlerinden alınan kirli çamaşırlar; yıkanıyor, kurutuluyor ve yeniden adreslere teslim ediliyor. 7 kilogram çamaşırı 29 TL karşılığında yıkadıklarını söyleyen firma sahibi Ümit Demirel, müşterilerinin genellikle öğrenci ağırlıklı olduğu için uzun bir süre fiyatta artışa gitmeyi düşünmediklerini belirtti.
Firma sahibi Ümit Demirel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Yıllar önce öğrenciyken çamaşır yıkamayla ilgili birçok sorunumuz oluyordu. Hem yıkama hem kurutma aşmasında. Yıllar sonra Edirne’deki öğrenci arkadaşların çamaşırla ilgili sıkıntılarını gidermek için böyle bir uygulamaya ihtiyaç olduğunu düşündüm. Uygulama üzerinden sipariş veriyor. Müsait oldukları tarih ve saatte bizim ücretsiz servisimiz adreslerinden çamaşırlarını alıyor, işletmemize getiriyor. Çamaşırlar burada aynı evdeki gibi yıkanıyor. Evde nasıl kurutuluyorsa, o şekilde kendi halinde kurutma odamızda kurutuluyor. Biraz daha acil kuruması gereken çamaşırları kurutma makinesinde kurutabiliyoruz. Kuruyan çamaşırları güzelce katlıyoruz, poşetliyoruz ve yine ücretsiz servisimizle kullanıcılara ulaştırıyoruz. Talep şu an güzel. Beklediğimiz gibi gidiyor. Fiyatımız kampanya fiyatı. Daha fazla kullanıcıya ulaşabilmek için kampanyalı fiyatımız var. Bu fiyatı çok fazla artırmayı düşünmüyoruz. Hizmet kitlemiz öğrenciler ve bekarlar olduğu için ekonomik olması açısından fiyatı yüksek tutmayı düşünmüyoruz.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side