22 Mayıs 2024
23.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEPAZARCILAR ODASI BAŞKANI HASIR, GÜVEN TAZELEDİ

PAZARCILAR ODASI BAŞKANI HASIR, GÜVEN TAZELEDİ

-

Edirne Pazarcılar Manavlar Seyyar Satıcılar Esnaf Odası’nın Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Şeref Hasır, tekrar başkanlığa seçildi.

Edirne Pazarcılar Manavlar Seyyar Satıcılar Esnaf Odası’nın Olağan Genel kurulu 1.Küçük Sanayi Sitesi Keyif Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Üyelerin yoğun katılım sağladığı genel kurula Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Cingöz’ün yanı sıra diğer oda başkanları katıldı.

Divan Başkanlığını Selçuk Gül’ün yaptığı genel kurulda mesleğe yıllarını vermiş ve Odada yöneticilik yapan esnaflara teşekkür plaketi takdim edildi.

Mevcut Başkan Şeref Hasır yaptığı konuşmada bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da oda üyelerinin sorunlarını çözmek için çalışacağını söyledi.

Hasır, “ Dün olduğu gibi bundan sonrada Pazarcı esnafımızın sorunlarını çözmek için çalışacağız. Rabbim girdiğimiz bu yolda değerli pazarcı esnaflarımızı ve dostlarımızı mahcup etmesin. Biz büyük bir aileyiz. Pazarların içinde yetişen bir kardeşiniz olarak biz pazarcı esnafının ihtiyaçları ve karşılaştıkları sorunlarını çok iyi biliyoruz. Şimdi birlik ve beraberlik zamanıdır. Kışın – 8’lere varan soğuk havalarda gecenin karanlığında halkımıza hizmet vermek için tezgâhını açan ve ekonominin can damarı olan işindeki kalite ve dürüstlüğü kadar gönülleri de güzel olan pazarcı esnafımızın umudu ve sesi olmak onlara hizmet etmek için üyelerimizin de desteği ile bu göreve ben ve ekibim talibiz.” dedi.

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Tek liste ile yapılan seçimde 82 oy alan mevcut Başkan Şeref Hasır, güven tazeledi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side