20 Nisan 2024
11.6 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEPROTOKOL KURALLARI VE UYGULAMALARI EĞİTİMİ VERİLDİ

PROTOKOL KURALLARI VE UYGULAMALARI EĞİTİMİ VERİLDİ

-

Edirne Valiliği ile Dışişleri Bakanlığı Protokol Genel Müdürlüğü işbirliğiyle ‘Protokol Kuralları ve Uygulamaları’ ile ilgili eğitim ve bilgilendirme programı gerçekleştirildi.

Edirne Valiliği ile Dışişleri Bakanlığı Protokol Genel Müdürlüğü işbirliğiyle Devecihan Kültür Merkezi’nde ‘Protokol Kuralları ve Uygulamaları’ ile ilgili eğitim ve bilgilendirme programı düzenlendi. Programa; Dışişleri Bakanlığı Edirne Temsilcisi Büyükelçi Murat Ahmet Yörük, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Edirne Göç İdaresi Müdürü Musa Aşılıoğlu ve kurum temsilcileri katılım gösterdi.

Programda konuşan Dışişleri Bakanlığı Edirne Temsilcisi Büyükelçi Murat Ahmet Yörük, Edirne’nin pek çok üst düzey siyasi konuğu misafir ettiğini belirterek, eğitimin düzenlenmesine katkıda bulunan Edirne Valisi Yunus Sezer’e teşekkür etti.

Dışişleri Bakanlığı Protokol Genel Müdürlüğü Görevlisi Pınar Koç ve Dışişleri Bakanlığı Protokol Genel Müdürlüğü Görevlisi Deniz Cankaya da, protokol kuralları hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side