5 Aralık 2023
3.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNESUÇ MAKİNESİ MERİÇ İLÇESİNDE YAKALANDI

SUÇ MAKİNESİ MERİÇ İLÇESİNDE YAKALANDI

-

Edirne’nin Meriç ilçesinde çok sayıda suç kaydı olan ve 27 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandı. Şahsın, uyuşturucu ticareti yapma, kesici alet taşıma, yol kesmek, yağma ve basit yaralama gibi suç kayıtları bulunuyor.

Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanması, yasadışı faaliyeti olan kişi veya kişileri tespit etmek, suç ve suçluların bağlantılarını ortaya çıkartarak adli mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 

Bu kapsamda; Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Meriç ilçesinde yapılan faaliyette, hakkında uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama, bıçak veya diğer aletleri izinsiz olarak satın alma, taşıma veya bulundurma, gece vakti yol kesmek suretiyle ya da konut ve işyerlerinden yağma ve basit yaralama suçlarından 27 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve yurt dışına kaçmaya çalıştığı tespit edilen bir şahıs yakalandı. Yakalanan şahıs sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak Edirne Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side