22 Eylül 2023
31 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNETÜRKİYE ŞAMPİYONASINDAN 13 KUPAYLA DÖNDÜLER

TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDAN 13 KUPAYLA DÖNDÜLER

-

Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından gerçekleştirilen Türkiye Şampiyonasına, 13 kupa kazanan Edirne ekibi damga vurdu.

Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından gerçekleştirilen Türkiye Şampiyonasında, Edirne ekibi 6’sı şampiyonluk olmak üzere tam 13 kupa kazandı. Dans konusunda Edirne’nin Türkiye’deki en iyi illerden biri olduğunu belirten Türkiye Dans Sporları Federasyonu Edirne İl Temsilcisi ve Eğitmen Barış Jackson, yurtdışında da başarılar elde etmeyi hedeflediklerini söyledi.

Türkiye Dans Sporları Federasyonu Edirne İl Temsilcisi ve Eğitmen Barış Jackson, Türkiye Şampiyonasında Edirne olarak çok ciddi başarılar elde ettiklerini belirtti.
Barış Jackson, “Bu yıl Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından yapılan Türkiye Şampiyonasında takım ve solo yarışmalarda 13 kupa aldık; bunların 6’sı şampiyonluk kupası. Çocuklarımız çok başarılı zaten. Bu sene inşallah daha kurumsal bir yapıda birleştireceğiz. Dans çeşitlerini daha da arttıracağız. Bu konuda Edirne zaten Türkiye’deki en iyi illerden biri; bunu daha da ileriye taşıyıp, yurtdışında da başarılar elde etmek istiyoruz. Zaten Edirne’de doğup, büyüyüp yetenekli olmamak elde değil. Bütün öğrencilerimizi tebrik ediyorum. İnşallah daha başarılı, daha güzel günler göreceğiz.” dedi.
Minik öğrenciler de, elde ettikleri başarılar nedeniyle çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi