20 Nisan 2024
11.6 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEULUS PAZARI’NDA HAREKETLİLİK ARTIYOR

ULUS PAZARI’NDA HAREKETLİLİK ARTIYOR

-

Hava sıcaklıklarının artmaya başlamasıyla birlikte hem Edirneliler hem de komşu ülke vatandaşları, yeniden Ulus Pazarı’na akın etmeye başladı.

Kış mevsiminde hava sıcaklıklarının düşmesi nedeniyle geçtiğimiz haftalarda Ulus Pazarı’nda gözle görülür bir durgunluk yaşanmıştı. Hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte bugün Ulus Pazarı’nda yeniden yoğunluk yaşandı. Hem Edirnelilerin hem de Bulgar ve Yunan vatandaşların bugün kurulan pazara yoğun ilgi gösterdiğini belirten Ulus Pazarı Esnaf Kooperatifi Başkanı Barış Atkoşan, “Mart ayında daha da hareketli günler bizi bekliyor.” ifadelerini kullandı. 

Atkoşan, “Havaların iyileşmesiyle Bulgar ve Yunan müşterilerin pazarımıza olan ilgileri artarak devam etmekte. Özellikle bu hafta, diğer haftalara nazaran gözle görülür bir artış var. Mevsim normallerine göre, kar yağışı da çok fazla beklenmiyor zaten. Çok olağanüstü bir durum olup, Mart ayında yoğun bir kar yağışı olmazsa çok daha hareketli günler Edirne Ulus Pazarı’nı bekliyor. Tabi ki ekonomik şartlar hepimizi zorluyor. Pazarımızda herkesin bütçesine göre ürünler var. Halkımızın da tercihi Ulus Pazarı’ndan yana. Her bütçeye hitap eden tezgâhlarımız var. Pazarımızdaki ürün çeşitliliğimiz, fiyatlarımız oldukça makul. En kaliteli ürünleri, en iyi fiyatlarla müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz. Hem Edirne halkına hem Bulgar ve Yunan müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmeye gayret ediyoruz.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side