20 Mayıs 2024
14.3 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEÜMİT KARANFİL, EDİRNE TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

ÜMİT KARANFİL, EDİRNE TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

-

Edirne Ticaret Borsası üyesi Ümit Karanfil, 3 Ekim’de yapılacak Ticaret Borsası seçimlerinde aday olduğunu açıkladı. Şeffaf ve ulaşılabilir bir yönetim için aday olduğunu söyleyen Karanfil, “Sahaya indiğimizde üyelerimizin ve üreticilerimizin yönetime ulaşamadığını gördük. Bundan dolayı biz tepki olarak aday olmaya karar verdik” dedi.

Edirne Ticaret Borsası’nın 3 Ekim 2022 Pazartesi günü yapılacak olan meclis asil ve yedek üye seçimleri için mevcut Başkan Özay Öztürk’ün ardından borsa üyesi Ümit Karanfil de aday olduğunu açıkladı. Karanfil, 14 kişilik ekibiyle birlikte Meriç Nehri kenarındaki bir restoranda basın mensuplarıyla bir araya gelerek, Edirne Ticaret Borsası seçimlerinde aday olduğunu söyledi.
Karanfil, “3 Ekim Pazartesi günü yapılacak olan Edirne Ticaret Borsası seçimlerinin başta üyelerimize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz. Yapılacak olan seçimde ben ve arkadaşlarım göreve talip olduğumuzu sizin aracılığınızla kamuoyuna açıklamak istiyoruz. Hedefimiz şeffaf ve ulaşılabilir bir yönetim tarzı geliştirmek. Sahaya indiğimizde gördük ki üyelerimizin ve üreticilerimizin yönetime ulaşamadığını gördük. Bundan dolayı biz tepki olarak bu seçimlere çıktık. Üreticilerimizin ve tüccarlarımızın sorunlarını, onlarla sürekli irtibat halinde olarak anında çözmeyi hedefliyoruz. Borsamızın tüm ünitelerini hep birlikte fikir alış verişi yaparak yöneteceğiz. Basın mensuplarıyla sık sık bir araya gelerek yaptıklarımızı, yapacaklarımızı istişare ederek kamuoyuna aktaracağız” dedi.

Ümit Karanfil’in listesinde yer alan Beytullah Baykal ise seçimlere bir haftadır hazırlandıklarını, yapacakları projeleri seçimi kazanmaları halinde üyelerle birlikte oluşturacaklarını ifade etti.
Karanfil, “biz 7 gündür seçime hazırlanıyoruz. 360 üyenin tamamını ziyaret ettik. Sürekli bir aradayız ama üyelerimizle istişare halindeyiz. Ne yapabiliriz diye onlarla konuşuyoruz. Allah’ın izniyle seçildikten sonra projelerimizi üyelerimizle birlikte oluşturacağız. Var olan projeler var. Borsanın yıllardır planladığı şeyler var, bunlar 8-10 yıldır eyleme dönüşmedi. Biz bunları yapacağız ve gelişmesini sağlayacağız” dedi.

Ümit Karanfil’in oluşturduğu ekipte Beytullah Baykal, Ahmet Demircan, Merdin Erkan, Ercan Tam, Hamdi Gaspar, Alpay Kırmızı, Muammer Sert, Cenap Dede, Nurettin Çam, Onur Uskan, Aykut Mizarlar, Osman Özbakır ve Erol Mete yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side