25 Temmuz 2024
22.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEVALİ SEZER, ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

VALİ SEZER, ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

-

Edirne Valisi Yunus Sezer, Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında, “Vatanımız için, bayrağımız ve istikbalimiz için canlarını feda eden şehitlerimizin ve gazilerimizin kıymetli anneleri başta olmak üzere, tüm annelerimizin ellerinden öperek Anneler Günü’nü kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Edirne Valisi Yunus Sezer, Anneler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Vali Sezer tarafından yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi:

“Annelerimiz, karşılıksız sevginin, sonsuz özverinin simgesi, değeri hiçbir zenginlikle ölçülemeyen, dünyanın en zor ve ulvî görevlerinden birinin sorumluluğunu üstlenen, ilk öğretmenimiz, hakkını hiçbir surette ödeyemeyeceğimiz en değerli varlığımızdır.

Varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, bizleri canından ve ruhundan bir parça olarak görüp, bizlere sevmeyi, paylaşmayı öğreten annelerimiz, aynı zamanda sağlıklı, huzurlu bir ailenin ve toplumun mimarlarıdır.

Dünyaya gözlerimizi açtığımız andan itibaren bizlere doğruluk ve güzellik adına her ne varsa gösteren, bizlerden tek beklentileri sevgi ve saygı olan annelerimize kadim kültürümüz, cenneti ayaklarının altına serecek kadar manevi bir değer atfetmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle; vatanımız için, bayrağımız ve istikbalimiz için canlarını feda eden şehitlerimizin ve gazilerimizin kıymetli anneleri başta olmak üzere, tüm annelerimizin ellerinden öperek Anneler Günü’nü kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.”

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side