1 Aralık 2023
12.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEVETERİNER KLİNİĞİ AÇILIŞINA SEVİMLİ DOSTLAR DA KATILDI

VETERİNER KLİNİĞİ AÇILIŞINA SEVİMLİ DOSTLAR DA KATILDI

-

Edirne’de veteriner kliniği açılışında renkli görüntüler yaşandı. Açılışa katılan davetlilerin yanlarında getirdiği sevimli dostlar, ilgi odağı oldu.

Edirne’de Şükrüpaşa Mahallesi Lefkoşa Sokakta yeni bir veteriner kliniği hizmete girdi. Açılış törenine katılan davetlerin, yanlarında getirdikleri sevimli dostları ilgi odağı oldu.

Veteriner Hekim Özlem Üstün Çetintaş’ın açtığı klinikte kedi ve köpekler için cerrahi müdahalelerin yanı sıra her türlü ihtiyaç ürünleri de satışa sunulacak.

Veteriner Hekim Özlem Üstün Çetintaş, yaklaşık 6 yıldan bu yana veteriner hekimlik yaptığını belirterek, bundan böyle kendi kliniğinde Edirne halkına hizmet vereceğini söyledi.

Çetintaş, “yaklaşık 6 yıldır veteriner hekimlik yapıyorum. Birçok klinikte mesleğimize katkıda bulunmaya çalıştım. Şimdi artık yeterli tecrübe oluşturduktan sonra kendi işyerimizi açıp Edirne halkına hizmet vermek istedik.

Burada kedi ve köpekler üzerine gerekli olan her türlü ihtiyacı, mama, aksesuar, kozmetik bakım ürünleri, evde bakım ihtiyaçları olan her türlü ürünlerin satışını yapacağız. Hekimlik olarak da dahiliye, cerrahi, doğum gibi aklınıza gelebilecek bütün hizmetleri vereceğiz. Yardımcı personellerimiz ve teknikerimizle kemik bir kadromuz var. Ağırlıklı olarak kadın elemanlarımız var. Kadın titizliğinde, çiçek gibi bir klinik olacağız inşallah” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side