29 Haziran 2022
19.9 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEYAŞAMEDİRNE’YE BAKAN AKINI

EDİRNE’YE BAKAN AKINI

-

Anayasa referandumu öncesinde Edirne çok sayıda bakanı ağırlayacak. Maliye Bakanı Naci Ağbal, Pazar günü Edirne’de Bayburtlularla buluşacak.
 

16 Nisan’da yapılacak Anayasa referandumu öncesinde Edirne çok sayıda bakanı ağırlayacak.

30 Mart’ta Başbakan Binali Yıldırım’ın Edirne ziyareti öncesinde çok sayıda bakanın Edirne’ye gelmesi bekleniyor.

Edinilen bilgiye göre 12 Mart Pazar günü Maliye Bakanı Naci Ağbal, 14 Mart Salı günü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 19 Mart Pazar günü İçişleri Bakanı Süleyman Soyulu, 20 Mart Pazartesi günü Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, 26 Mart Pazar günü ise Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Edirne’ye gelecek.

30 Mart’ta ise Başbakan Binali Yıldırım Edirnelilerle buluşacak. Başbakan Yıldırım, Karaağaç alternatif köprünün de açılışını gerçekleştirecek.

Bu arada Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 13 Nisan’da bir kez daha Edirne’yi ziyaret edecek.

Öte yandan 12 Mart Pazar günü Edirne’ye gelecek olan Maliye Bakanı Naci Ağbal, sabah namazını Selimiye Camiinde kılacak. Daha sonra Edirne’de bulunan Bayburt Taşocağı Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret edecek olan bakan Ağbal, Kapıkule Gümrük kapısı ziyaretinin ardından İşadamlarıyla yemekte bir araya gelecek. Saat 15.00’te Edirne Valiliğini ziyaret edecek olan Bakan Ağbal, Ak Parti İl Başkanlığı ziyareti sonrasında Edirne’den ayrılacak.

 

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi