29 Haziran 2022
29.9 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEYAŞAMGENEL BAŞKAN EDİRNE’YE GELDİ

GENEL BAŞKAN EDİRNE’YE GELDİ

-

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, Edirne’ye gelerek çeşitli temaslarda bulundu. AK Parti Gençlik Kolları tarafından Saraçlar Caddesi’nde açılan ‘evet’ çadırını ziyaret eden Ecertaş, önerilen anayasa değişikliğiyle gençlerin önündeki engellerin kaldırıldığını söyledi.
 

16 Nisan’da yapılacak referandum öncesi çalışmalarını sürdüren AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş Edirne’ye gelerek çeşitli etkinliklerde bulundu.

Referandum kampanyası süresince yoğun bir şekilde ‘evet’ çalışması yaptıklarını belirten Ecertaş, tüm Türkiye’de olduğu gibi Edirne’de de gençlik kollarının yoğun çalışmalar yürüttüğünü kaydetti.

Referandum kampanyasının son gününe geldiklerini ifade eden Ecertaş, “Türkiye belki de tarihinin en önemli kararına imza atacak. İnşallah orada Türkiye’ye ciddi anlamda fayda getireceğini öngörüyoruz.” dedi.

Edirne’deki yoğun ve etkili çalışmalar gerçekleştirildiğini dile getiren Ecertaş şöyle devam etti: “Edirne’deki 18-30 yaş aralığındaki tüm gençlere ismine özel mektup götürdüler. Bu mektubu götürdüklerinde bazıları bu mektubu yırttılar, ancak dediler ki sizden rica ediyoruz ‘lütfen oyunuzu kullanın’ dediler. Edirne’nin bütün köşelerinde ‘Evet’ gazeteleri dağıtıldı. Özellikle bu gazetelerde madde madde, kelime kelime bu sistemin ne fayda getirdiği açıkça ifade edildi. Gençlerden bir ricamız oldu: Sizlerin oylarınıza talibiz. Bu maddelerin ne getirdiğini anlatmaya çalıştık.

Halk kararını ee güzel şekilde verecektir. Türkiye yarın akşam daha huzurlu, daha güzel, daha müreffeh ve daha aydınlık güne kavuşacak. Herkese hayırlı çalışmalar diliyorum.”

 

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi