3 Aralık 2022
5.4 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEYEŞİLAY ŞUBE BAŞKANI BAYRAK: 4 BİN DANIŞANA HİZMET VERDİK

YEŞİLAY ŞUBE BAŞKANI BAYRAK: 4 BİN DANIŞANA HİZMET VERDİK

-

Yeşilay Şube Başkanı Müzekka Bayrak ve Yeşilay Danışmanlık Merkezi çalışanları, Edirne İl Genel Meclisi toplantısına konuk olarak Yeşilay’ın Edirne’de yaptığı çalışmalar hakkında meclis üyelerine bilgiler verdi. Şube Başkanı Müzekka Bayrak, Edirne Yeşilay olarak bugüne kadar yaklaşık 4 bin danışana hizmet verdiklerini ifade etti.

Yeşilay Edirne Şube Başkanı Müzekka Bayrak, Yeşilay Şube Koordinatörlüğü personeli Rümeysa Ergül ve Edirne YEDAM Sosyal Hizmet Uzmanı Dilara Akgün, Edirne İl Genel Meclisi’nin bugün gerçekleştirilen toplantısına konuk olarak, Yeşilay’ın çalışmaları hakkında meclis üyelerine bilgiler verdi. Yeşilay Şube Koordinatörlüğü personeli Rümeysa Ergül ve Edirne YEDAM Sosyal Hizmet Uzmanı Dilara Akgün, Yeşilay’ın çalışmaları, bağımlılık türleri ve bağımlılıkla mücadele konusunda yapılması gereken çalışmalar hakkında sunum yaptı. Şube Başkanı Müzekka Bayrak meclis toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Yeşilay Edirne Şube Başkanı Müzekka Bayrak, meclis toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunarak, “Meclis Başkanımızın daveti üzerine Yeşilay olarak yapılan çalışmalarımız hakkında meclis üyelerine bilgiler verdik. Birçok faaliyette bulunuyoruz. 5 ana temelde vatandaşlarımızı bağımlılıktan korumak için çalışmalar yapıyoruz. Bunlar tütün bağımlılığı, alkol, kumar, madde bağımlılığı ve teknoloji bağımlılığı. YEDAM’da profesyonel şekilde psikologlarımız, danışanlarına hizmet veriyorlar. Bugüne kadar yaklaşık 4 bin danışana hizmet verdik. Hizmetlerimiz artarak devam ediyor. Ne kadar önemli olduğunu meclis üyelerimizle paylaştık. Meclis üyelerimiz de bize her konuda destek olacaklarını söylediler. Herhangi bir vatandaşımız bağımlılıkla ilgili danışmak istediğinde 115 nolu YEDAM’ın danışma hattını arayabilir. Tüm çalışmalarımız ücretsizdir. Bize ulaştıklarında her konuda yardımcı olmaya hazırız.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi