20 Haziran 2024
22.7 C
Edirne
Ana SayfaKIRKLARELİFABRİKADAN KABLO ÇALARKEN SUÇÜSTÜ YAKALANDI

FABRİKADAN KABLO ÇALARKEN SUÇÜSTÜ YAKALANDI

-

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde faaliyetlerini durduran bir Ayçiçek yağı fabrikasının zemin katında bulunan 70 bin liralık kabloları çalmaya çalışan zanlı jandarma tarafından suçüstü yakalandı.

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde jandarmanın dedektifleri olarak da bilinen Jandarma Suç Araştırma Timi’nin (JASAT) koordinesinde Lüleburgaz İlçe Jandarma Komutanlığı Asayiş Timlerinin gerçekleştirdiği önleyici kolluk faaliyeti esnasında daha önceden pek çok suça karıştığı bilinen T.U. (35) isimli şahıs, Lüleburgaz D-100 karayolu üzerinde bir süre önce faaliyetlerini durduran bir ayçiçeği yağı fabrikasının zemin katında bakır kabloları çalarken suçüstü yakalandı.

Jandarma ekipleri tarafından yakalanan şahsın, geçmiş dönemlerde de 7 hırsızlık, 5 uyuşturucu ve 1 adam yaralama olmak üzere toplam 13 suç kaydı bulunduğu tespit edildi. Yaklaşık 80 metre uzunluğunda ve maddi değeri 70 bin TL civarında olan bakır kablolara el konulurken, hırsızlık suçunu işleyen T.U. jandarma tarafından gözaltına alındı. Hırsızlık şüphelisinin jandarmadaki işlemleri sürüyor.
Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side