24 Haziran 2022
19.3 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEASAYİŞMOTOSİKLETLİLER İSYAN ETTİ: BİZİ DE İNSAN YERİNE KOYSUNLAR!

MOTOSİKLETLİLER İSYAN ETTİ: BİZİ DE İNSAN YERİNE KOYSUNLAR!

-

Tekirdağ Çorlu’da otomobille çarpışan motosikletli kurye yaralandı. Olay yerinde toplanan motosiklet sürücüleri, trafikte bazı araç sürücülerinin motosikletleri araç yerine koymadığını ifade ederek tepki gösterdi.

Kaza, Şeyh Sinan Mahallesi Atatürk Bulvarı üzeri eski kiler mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Hatip Mahallesi istikametine seyreden E.A. idaresindeki motosiklet, H.K. idaresindeki otomobil ile çarpıştı.

Kaza sonrası yaralanan motosikletli olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesi sonrası Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kaza sonrası olay yerinde konuşan bir motosiklet sürücüsü, araç sürücülerine, “Motosikletlileri de insan yerine koysunlar artık.” diye seslendi.
Motosiklet Sürücüsü, “Şu araç sürücülerine yalvarıyorum artık. Motosikletler de bir araç, bizi de insan yerine koysunlar. Artık yeter bu kadar canlar yanmasın. Ekmek parası için yola çıkan bu emekçilerin anaları ağlamasın. Araç sürücüleri motosikleti araçtan saymıyorlar. Biz de can taşıyoruz.” diyerek tepki gösterdi.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi