1 Aralık 2023
12.2 C
Edirne
Ana SayfaTEKİRDAĞMUAYENEYE KARANFİLLE GİRDİLER

MUAYENEYE KARANFİLLE GİRDİLER

-

Tekirdağ’da sağlıkta şiddete karşı düzenlenen etkinlik kapsamında; muayene olmak için Tekirdağ Şehir Hastanesine giden hastalar, doktorlara karanfil hediye etti.

Tekirdağ’da sağlık çalışanlarına yönelik şiddete karşı Tekirdağ Şehir Hastanesinde etkinlik düzenlendi. Etkinlikte; muayene olmak üzere hastaneye gelen hastalara karanfil verilerek, muayene olacakları doktora hediye etmeleri istendi. Muayene olmak için gelen hastaları karanfille karşılarında gören doktorlar, büyük mutluluk yaşadı.

Etkinlikle ilgili açıklama yapan Sağlık-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Hamza Öksüz, “Bir çiçekle şiddet sona ermeyecektir ama her bahar da bir çiçekle gelir.” ifadelerini kullandı.
Öksüz, “Vatandaşlarımıza hem acil serviste hem poliklinikte hizmet almaya gelen vatandaşlarımıza Sağlık-Sen olarak ağzımızın tadı bozulmasın diye çikolata ikramında bulunduk. Onlardan da muayene sırasında sağlık çalışanlarımıza, hekimlerimize bir çiçek vermesini ricasında bulunduk. Çokta olumlu mimikleri biraz önce hep birlikte gördük. Bunun Türkiye genelinde ve ilimizde de devam etmesini canı gönülden arzu ediyoruz. Poliklinik sıralarında da dile getirdiğim gibi bir çiçekle şiddet sona ermeyecektir ama her baharında bir çiçekle geldiğini unutmamamız gerekir” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side