19 Haziran 2024
22.7 C
Edirne
Ana SayfaTEKİRDAĞPANDEMİNİN KAHRAMANLARI UNUTULMADI

PANDEMİNİN KAHRAMANLARI UNUTULMADI

-

Pandemi dönemindeki özverili çalışmaları sebebiyle Tekirdağ’da görev yapan sağlık çalışanlarına ‘Teşekkür ve Başarı Belgesi’ takdim edildi.

Pandemi dönemindeki özverili çalışmaları sebebiyle Tekirdağ’daki sağlık personellerine ‘Teşekkür ve Başarı Belgesi’ takdim töreni düzenlendi. Tekirdağ Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Toplantı Salonu’nda düzenlenen Belge Taktim Töreni’ne; Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Kaymakam Harun Kaya, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Cengiz Kalkan ve sağlık personelleri katıldı.

Düzenlenen törende konuşan Vali Yıldırım, özverili çalışmaları sebebiyle sağlıkçıları tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi.
Vali Yıldırım, “Burada toplanmamızın sebebi de budur. Biz karınca kararınca sizlerin yapmış olduklarını birer belge ile tasdik etme gayreti içerisinde olduk. Biz yaptığınız işi hakikatten çok iyi yaptığınızı ortaya koyan bir belge olsun diye imzaladığımız bir belgedir diye düşünüyoruz. Tabi ki devletimiz, Cumhurbaşkanımız, Sağlık Bakanımız hatta Maliye Bakanımız ve diğer bakanlığımız, sendika temsilcileri meslek örgütleri bütün bu değerli insanlarda sizlerin yapmış olduklarını, bundan sonra yapacak olduklarınızı takdir ettikleri için pek çok güzelliklere imza attılar. Sizlerin gerek çalışma hayatınıza, gerek özel hayatınızın daha rahatlaması için birçok düzenleme yaptılar. Bunların bir kısmı mali, bir kısmı hukuki” dedi.

Konuşmaların ardından sağlık çalışanlarına ‘Teşekkür ve Başarı belgeleri’ takdim edildi. Günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından program sona erdi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side