13 Temmuz 2024
33.2 C
Edirne
Ana SayfaTÜRKİYEYAŞAMMHP’Lİ TERCAN: MİLLETİMİZ ZİLLET İTTİFAKINI SANDIĞA GÖMECEK

MHP’Lİ TERCAN: MİLLETİMİZ ZİLLET İTTİFAKINI SANDIĞA GÖMECEK

-

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, 14 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimlerde Cumhur İttifakı olarak seçimi kazanacaklarını söyleyerek, “14 Mayıs’ta Türk Milleti, Zillet İttifakına geçit vermeyecek; sandığa gömecektir.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, 6’lı masada yaşanan gelişmeler ve 14 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimler hakkında basın açıklaması yaptı.
Tercan tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:
“6’lı masa CHP-İYİ Parti arasındaki kavgayla bitkisel hayata girmiştir. Seçimlere kadar böyle devam edecekler ve daha sonra da siyasi ötenazi yaşanacaktır. Türkiye’nin acılı gündemini rezil siyaset hesaplarıyla kirletenler, şimdi rezaletlerinin farkında olduğu için dostlar alışverişte görsün misali depremzedelerden özür diliyorlar. Kibrit çöpü kadar ışık saçamayanların kendilerini olimpiyat meşalesi sanmaları akıl tutulması, ahlak karmaşası, şuur kaosuna işarettir. Ki bunların sonu kendi anlayışları gibi kapkaranlıktır. Depremi siyasi hesaplarına alet etmeye yeltenen zillet mensubu siyasi partiler ise yerle yeksan olacaktır. Çünkü; 14 Mayıs’ta Türk Milleti, Zillet İttifakına geçit vermeyecektir. Sandığa gömecektir. Bu süreçte deprem bölgelerindeki çabalara katkı sağlamak yerine, sosyal medya şirketlerine imkanlarını aktaranlara en güzel cevabı 14 Mayıs’ta Türk Milleti verecektir.
Öyle bir seçim ki, Cumhur İttifakı kazandığı anda; Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener, Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan, Temel Karamollaoğlu, Gültekin Uysal, Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu siyasi mevta olacak. Yetmedi. ABD, AB, NATO, İngiltere mağlup olacak! Yetmedi! FETÖ, PKK ve YPG’nin umutları bitecek!
Deprem felaketinin yaraları henüz tazeyken, 11 ilimizdeki enkazların çoğu henüz kaldırılmamışken, bütün mesailerini seçim sevdasına ayıran duygu, sevgi ve merhamet yoksunlarının çirkin niyetlerini milletimize anlatmaya devam edeceğiz. Sofrayı büyüteceğiz diyerek Terör örgütünün siyasi uzantısı olan ve Türk Devletini yıkmak için elinden geleni yapan siyasi partiyle yol yürüyenler, her kim olursa olsun kaybetmeye mahkumdur.
Sofrayı düşünenin derdi milletin bekası değil, ülkeyi yemektir. Dün kumar masası, noter masası dediğin masaya seni tıpış tıpış oturtan neydi Meral Hanım? Sözün kısası; noter onaylı altılı kumar masası 14 Mayıs’ta hüsran olacak! Sizin doğru bulmadığınız bir adayı millet niye doğru bulsun? Dün kumar masası dediğiniz masaya geri dönüşünüzün sebebi ve anlamı nedir Meral Hanım? İttifakınızın kazanacağını beklemek; ya kendinizi ya milletinizi tanımadığınızı gösterir. Türk Milleti bunu da aşar. Masanın bir bacağı kırıldı. Koli bandı ile yapıştırdılar olmadı. Yer sofrasına geçecekler. Sofraya bütün Cumhur İttifakı karşıtlarını davet ettiler. Sosyete solcularından, bölücü sevenlere kadar herkesi sofraya davet ettiler. Bu sofranın sonu ne olur? Hüsran olur, Kaos olur!”

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side