22 Mayıs 2024
23.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNECHP MERKEZ İLÇE BAŞKANI GÜNGÖRMEDİ İSTİFA ETTİ

CHP MERKEZ İLÇE BAŞKANI GÜNGÖRMEDİ İSTİFA ETTİ

-

CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Avukat Burak Güngörmedi, sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa ettiğini açıkladı. Güngörmedi, “Çok üzülerek görevimden ayrılıyorum. Cumhuriyet yolundaki onurlu mücadeleme yine bir partili olarak sağlığım el verdikçe devam edeceğim” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Avukat Burak Güngörmedi, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrıldığını açıkladı. Güngörmedi, yaptığı yazılı basın açıklamasında severek yaptığı merkez ilçe başkanlığı görevine sağılık sorunları nedeniyle yeterli zaman ayıramayacağını belirterek, bırakmak durumunda kaldığını ifade etti. Güngörmedi, açıklamasında şunları kaydetti:

“Bir süredir partimiz merkez ilçe başkanlığından istifa ettiğime dair dolaşan haberlerin gerçek yüzünü açıklama zamanım geldi.

Ne yazık ki 10 gündür sağlık problemlerimle mücadele ediyorum. Bu nedenledir bir süredir sessizim. Öyle görünüyor ki uzun bir süre de tedavim devam edecek.

Bu nedenle bu güne kadar çok severek ve büyük bir gururla yaptığım merkez ilçe başkanlığı görevime yeterli zamanı ayırmayacak ve gerekli emeği veremeyeceğim. Bu görevin bu süreçte zaman ve imkan olarak daha uygun bir yol arkadaşım tarafından teslim alınarak devam ettirilmesini partimiz yararına görüyorum. Çok üzülerek görevimden ayrılıyorum.

Cumhuriyet yolunda ki bu onurlu mücadeleme yine bir partili olarak sağlığım el verdikçe devam edeceğim.

Bu süreçte beni merak ederek arayan, ulaşamayan ve bu açıklamam sonrasında da telefonlarına cevap verememek durumunda kalacağım dostlarımın anlayışına sığınıyorum”

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side