20 Nisan 2024
11.6 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEEKREM İMAMOĞLU’NDAN FİLİZ GENCAN AKIN’A TAM DESTEK

EKREM İMAMOĞLU’NDAN FİLİZ GENCAN AKIN’A TAM DESTEK

-

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Filiz Gencan Akın’ı Silivri’de gerçekleştireceği miting öncesi ağırlayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, her konuda Akın’ın yanında olacaklarını belirterek, “İş birliğimizin Edirne’ye de çok iyi geleceğini hissediyorum.” dedi.


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Silivri’de gerçekleştirdiği miting öncesi Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Filiz Gencan Akın ile görüştü. Edirne ile ilgili yol haritası üzerine fikir alışverişinde bulunduklarını belirten İmamoğlu, her konuda Filiz Gencan Akın’ın yanında olacaklarını ifade etti.


İmamoğlu, “Silivri’de Filiz Başkanımla buluştuk; Edirne’yi dertleştik, Edirne ile ilgili yol haritası üzerine konuştuk. Filiz Başkanımın enerjisini muhteşem buldum. Kadın bir belediye başkanıyla Edirne’yi çok iyi bir sürecin beklediğini düşünüyorum. Recep Başkanımıza geçmiş dönemde yapmış olduğu güzel hizmetler için teşekkür ederiz. Bundan sonra umuyoruz ki güçlü bir şekilde bayrağı devralacak olan Filiz Başkanımız; kadının gücünü, kadının erdemini Edirne’ye gösterecek. Ben İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak şahsıma dönük büyük gayretimle önümüzdeki süreçte Filiz Başkanımın yanında olacağımızı, onunla çok değerli işler üreteceğimizi belirtmek isterim. Aklınıza gelebilecek her hususta onun yanındayız. İş birliğimizin Edirne’ye de çok iyi geleceğini hissediyorum. Edirne benim için çok değerli, Trakya benim için çok değerli.” dedi.

Belediye Başkan Adayı Filiz Gencan Akın da, İmamoğlu’na teşekkür ederek, “Biz hep birlikte çok güçlüyüz. Birlikte kazanacağız.” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side