20 Mayıs 2024
21.6 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEMİNİKLERİN GURURLANDIRAN MEZUNİYETİ

MİNİKLERİN GURURLANDIRAN MEZUNİYETİ

-

Edirne’de bir anaokulunda eğitim gören minik öğrencilerin mezuniyet töreni; ailelerini hem gururlandırdı hem de duygulandırdı.

Edirne Badem Çocuk Evi Akademi’de eğitim gören minikler için mezuniyet öncesi bir program düzenlendi. Duygu yüklü anların gerçekleştiği mezuniyet töreni; saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Öğretmenleri eşliğinde sahneye çıkarak gösteriler sunan minik öğrenciler, ailelerini hem gururlandırdı hem de duygulandırdı. Bu dönem mezun olan Akademi 1 öğrencileri sırtında Türk Bayraklı pelerinleri ile A Milli Takım Marşı, Akademi 2 öğrencileri de Grup Destan’ın Türkiye şarkısıyla sahneye çıktı.
Kırmızı beyaz kostümleri ile her iki sınıf öğrencileri finalde ‘Fikirler Ölmez’ şarkısı ve Atatürk kareografisi ile gösterilerini tamamladı. Final sonunda öğrenciler göğüslerinden Türk bayraklarını çıkarıp velilerini selamlarken; Akademi 1’in Öğretmeni Irmak Atalık ve Akademi 2’nin Öğretmeni Çiğdem Ünlü Çoban Atatürk’ün fotoğrafının yer aldığı dev çerçeveyi birlikte kucaklayıp kaldırdı.
Büyük emeklerle hazırlanan program; velilerin ve öğretmenlerin öğrencileri uzun süre alkışlamasıyla son buldu.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side