25 Haziran 2022
18.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNESİYASETAK PARTİ ADAY ADAYLARINI TANITTI

AK PARTİ ADAY ADAYLARINI TANITTI

-

Ak Parti Edirne Milletvekili aday adaylarını tanıttı. İl başkanlığında düzenlenen aday adayı tanıtım toplantısına bazı aday adayları katılmadı.
 

Ak Parti’nin Milletvekili Aday Adayları basına tanıtıldı. İl Başkanlığı toplantı salonunda yapılan aday tanıtım toplantısına 14 milletvekili aday adayından 10’u katıldı.

Ak Parti İl Başkanı Nesim İba, Milletvekili adaylarının 21 Mayıs’ta kesin olarak belinleneceğini belirterek, kesin listelerin 30 Mayıs’ta netleşeceğini ve seçim kampanyasının başlayacağını söyledi.

Toplantıda daha sonra Milletvekili aday adaylarının tanıtımı yapıldı. Aday adaylarından 2015 seçimlerinde ikinci sıra Milletvekili adayı olan Fatma Aksal, Uzunköprülü Burak cambaz, Avukat Fatih Ünal, Erdem Güğümgüler, Avukat Koray Uymaz, Keşanlı işadalı Mustafa Mercan, Müteahhit Yunus Ekşi, Keşanlı 25 yaşındaki genç aday adayı Çağatay Saçar, yine Keşanlı aday adayı bir önceki seçimlerde üçüncü sıra Milletvekili adayı Fahrettin Savcu ve eski İl başkanı İlyas Akmeşe kürsüye çıkarak kendilerini tanıttı. 

 

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi