22 Mayıs 2024
17.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEVALİ SEZER, KEŞAN İLÇESİNE BAĞLI KÖY MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

VALİ SEZER, KEŞAN İLÇESİNE BAĞLI KÖY MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

-

Edirne Valisi Yunus Sezer, Edirne’nin Keşan ilçesine bağlı köy muhtarları ile aylık toplantı için bir araya geldi. Vali Sezer, hedeflerinin 3 sene içerisinde bütün köylere sıcak asfalt yol yapmak olduğunu kaydetti.

Edirne Valisi Yunus Sezer, köy ziyaretlerine devam ediyor. Edirne’nin Keşan ilçesine bağlı Çamlıca köyünde gerçekleşen muhtarlar buluşmasında, geçtiğimiz ay gerçekleştirilen toplantıda gündeme gelen konular ile ilgili başlatılan ve tamamlanan çalışmalar değerlendirildi.

Vatandaşa yapılacak hizmetler için kurum ayrımı yapmadıklarını, bütün kaynakları ortak kullanarak tüm kurumların ortak bir çalışma içerisinde olmasının faydasını ve bereketini yaşadıklarını belirten Vali Sezer, “Sıcak asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Bu sene 25 km’lik bir yolu hava şartları iyi olduğu takdirde bitireceğiz. Seneye de 150 km’lik bir sıcak asfalt yapacağız. Hedefimiz, başta grup yolları olmak üzere, 3 sene içerisinde bütün köylerimize sıcak asfalt yol yapmak. Artık sathi kaplama yolu bir kenara bırakmak istiyoruz.15-20 yıl dayanabilecek son derece kaliteli yolları vatandaşlarımıza bir eser olarak bırakmak istiyoruz.” dedi.

Vali Yunus Sezer, ilçe programı kapsamında yaptığı muhtarlar buluşmasının ardından Beğendik ve Yenimuhacir Belde Belediye Başkanlarını ziyaret ederek sunulan hizmet ve çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side