25 Haziran 2022
19.5 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEYERELTAŞLIK CAMİİ’NDE MUHTAR DUASI YAPILDI

TAŞLIK CAMİİ’NDE MUHTAR DUASI YAPILDI

-

Edirne Merkezde 24 mahalle arasında tek kadın muhtar seçilen Nesrin Çağlar, muhtar olduktan sonra niyetlendiği duayı Taşlık Cami’nde okuttu.
 

  Edirne’de tek kadın muhtar seçilen Medrese Alibey Mahallesi Muhtarı Nesrin Çağlar, muhtarlık olduktan sonra niyetlendiği duayı, Taşlık Camii’nde okuttu. Duaya Edirne Muhtarlar Derneği Başkanı İrfan Tasmalı ve diğer mahalle muhtarlarının yanı sıra mahalle sakinleri katıldı.

  Çağlar, muhtar olduktan sonra dua yapmaya niyetlendiğini, oğlunun da askerlik görevini tamamlamasıyla bugün gerçekleştirdiklerini belirterek, mahalle sakinlerine katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Çağlar, “Muhtar olduktan sonra dua okutmak için niyetlenmiştim. Bugün duamızı Allah'ın izniyle okutuyoruz. Oğlum Erdeniz Çağlar da vatani görevini yaptı. Hayırlısıyla oğlum da askerlik görevini tamamladı. Eş, dost, akraba, mahalle sakinlerimiz başkan, müdür herkes burada. Katılan herkese teşekkür ediyorum, katılımları bizleri mutlu etti. Tüm ölmüşlerimizin ruhu şad olsun. Allah razı olsun. Okunan duaları Allah kabul etsin diyorum” dedi.


Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi