19 Haziran 2024
22.7 C
Edirne
Ana SayfaTEKNOLOJİReklamcılık Sektörünün Vazgeçilmezi: Totem Led Ekranlar

Reklamcılık Sektörünün Vazgeçilmezi: Totem Led Ekranlar

-

Led ekranları artık yaşadığımız bölgenin her köşesinde görebiliyoruz. Sunduğu avantajlar sebebiyle birçok önemli marka bu teknolojiden faydalanıyor. Led ekranlar arasında totem led ekran modelleri her zaman bir adım önde yer almakta. Çok daha büyük etkiler ortaya çıkarabilen totem led ekranları doğru bir şekilde kullanan firmalar kısa sürede istediği satış rakamlarına ulaşabiliyor.


Totem Led Ekran Nedir?


Led ekran teknolojisi son dönemin en önemli gelişmelerinden bir tanesi. Belirli piksel aralıkları ile dizilen ışık kaynaklarının kullanıldığı led ekranlar aydınlıkta dahi ışık saçmayı başarıyor ve dikkatleri bir anda üzerine çekebiliyor. Totem led ekranlar bu görevi en iyi yapan ürünler konumunda.

Bildiğiniz üzere “T” şeklinde olan, çelik bir ayak üzerinde geniş bir platformun yer aldığı ürünler totem olarak isimlendirilmektedir. Eğer T’nin üst kısmını oluşturan bölge led ekranların bir araya gelmesi ile oluşmuşsa bu ürünlere totem led ekran ismi veriliyor.


Totem led ekranlar dış mekan led ekran dendiğinde akla gelen ilk ürün konumunda. Zemin ile arasında oldukça büyük bir mesafe olan led ekranlar her noktadan görülebildiği için firmalar için muhteşem bir avantaj ortaya çıkarıyor.


Totem Led Ekranların Avantajları Neler?


Firmaların dış mekan led ekran satın alma işlemlerinde her zaman totem led ekranlara yönelmesinin başlıca sebebi sunduğu çok sayıdaki avantaj. İlk olarak bu ürünler çok büyük ebatlarda oluşturulduğundan çok uzaktan dahi görülebiliyor. Yükseğe konumlanması için herhangi bir yapıya ya da platforma ihtiyaç duymuyor oluşu da her yerde kullanılabilmesini sağlamakta.
Kullanılacak olan led ekran her zaman hava şartlarına karşı dayanıklı olmakta. Yağmur ya da kar suları totem led ekranları olumsuz bir şekilde etkilemiyor. Buna ek olarak şiddetli rüzgârlara karşı da önlemler alınmış durumda. Hiçbir zorluk yaşamadan kurulan bu totem led ekranlar ile birlikte her gün binlerce kişiye ulaşmak ve ürün tanıtımlarını yapmak mümkün.


Totem Led Ekranlar Nasıl Kullanılır?


Totem led ekranların kullanım aşamasında ilk olarak yerlerin belirlenmesi gerekli. Totem led ekranlar genellikle alışveriş mağazalarının giriş kısımlarına, şehirlerin işlek bölgelerine ya da şehrin giriş kısımlarına konuyor. Uygun bir yer satın aldıktan ya da kiraladıktan sonra bu alan totem led ekranlar için rahatlıkla kullanılabilir.


Uygun bir yer bulunduktan sonra totem led ekranların montaj işlemleri yapılmaktadır. Dış mekan led ekran fiyatları montaj dahil olarak sunulur ve tüm işlemler üretici firmalar tarafından yapılır. Ardından kontrol paneli üzerinden istenen her görüntü led ekranlara yansıtılabilmektedir. Hiçbir sorun yaşamadan istenen her an görüntü değiştirilebilir.


Totem Led Ekran Fiyatları Ne Kadar?


İşletmeler dış mekan led ekran fiyatları konusunda araştırmalarını gerçekleştirirken birçok farklı değişkenin olduğunu fark edecektir. Totem led ekranlarda boyutlar çok büyük önem taşır. Totem ne kadar yükseliyorsa değeri ve maliyeti de o kadar artar.
Fiyatların belirlenmesinde her zaman üretici firmalar başrolü oynar. Eğer sürece aracı firmalar dahil olursa fiyatlar ciddi anlamda yükselir. Bu yüzden de aracıları tercih etmeden direkt olarak üretici firmalar ile iletişime geçilerek fiyatlar alınabilir. Piksek aralıklarına göre değişen fiyatlar alındıktan sonra en uygun kararlar verilecek ve alışverişler tamamlanacaktır.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side