12 Ağustos 2022
20.5 C
Edirne
Ana SayfaÇANAKKALEÇan’da KHGB 2022 yılı Nisan ayı olağan meclis toplantısı yapıldı

Çan’da KHGB 2022 yılı Nisan ayı olağan meclis toplantısı yapıldı

-

Çanakkale’nin Çan ilçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliği 2022 yılı Nisan ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi.
Çan Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği 2022 yılı Nisan ayı olağan meclis toplantısı Çan Belediyesi Troya Gençlik ve Kültür Merkezi toplantı salonunda Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal başkanlığında İl Genel Meclis Üyeleri ve muhtarların katılımıyla gerçekleştirildi.
Toplantıda, 2021 yılı kesin hesabının ve faaliyet raporunun görüşülmesi ve kabulü, 2022 yılı faaliyet programı hakkında bilgi verilmesi, KHGB tüzüğünün 14. maddesi gereğince İl Genel Meclis üyelerinden 2, muhtarlardan 2 olmak üzere 4 asil ve 4 yedek üye seçimi yapıldı.

Plan ve bütçe komisyonuna üye seçimi, denetleme komisyonu üye seçimi, köy içme suları bakım onarımı ve işletme giderlerinin görüşülmesi, dilek ve temennilerden sonra toplantı sona erdi.

Gerçekleştirilen seçimde; AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Murat Okan ve Ömer Şahin, muhtarlardan ise Etili Köy Muhtarı Ersin Güven ve Mallı Köy Muhtarı Yüksel Çetin seçildi.

Kaynak: İHA

Edirne TV
Edirne TVhttps://www.edirnetv.com
Edirne Televizyonu - Edirne Haberleri - Edirne Son Dakika Gelişmeleri - Tekirdağ Kırklareli Çanakkale Bölgeden Haberler

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi