25 Nisan 2024
16.6 C
Edirne
Ana SayfaTEKNOLOJİBedava Windows 11 Güncelleştirmesi Nasıl Yüklenir? Windows 11 Güncellemesini Beklemeden Güncellemeye Zorlama

Bedava Windows 11 Güncelleştirmesi Nasıl Yüklenir? Windows 11 Güncellemesini Beklemeden Güncellemeye Zorlama

-

Lisanslı Windows 10 kullanıcıları bedava olarak Windows 11’e geçebiliyor. Windows Güncellemeleri kısmında beklemeniz gerektiği söyleniyor bilgisayarınız uygun olmasına rağmen güncelleme gelmiyor veya beklemeniz gerektiği yazıyorsa. Microsoft sitesi üzerinden indirebileceğiniz bir Windows 11 Yükleme Yardımcısı aracıyla kolay bir şekilde yeni Windows 11 özelliklerine geçiş yapabilirsiniz.

İlk olarak https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows11 adresine tıklayarak Windows 11 Yükleme Yardımcısı bölümünden hemen indire tıklayın.

Lisanslı Windows 10 kullanıcıları bedava olarak Windows 11'e geçebiliyor. Windows Güncellemeleri kısmında beklemeniz gerektiği söyleniyor bilgisayarınız uygun olmasına rağmen güncelleme gelmiyor veya beklemeniz gerektiği yazıyorsa. Microsoft sitesi üzerinden indirebileceğiniz bir Windows 11 Yükleme Yardımcısı aracıyla kolay bir şekilde yeni Windows 11 özelliklerine geçiş yapabilirsiniz.
Windows 11 Yükleme Yardımcısı Nasıl Yüklenir

Daha sonra inen programı çalıştırarak yönlendirmeleri kabul edin İndirmesi biraz uzun sürüyor fakat aylarca güncelleştirme beklemekten daha hızlı olduğu kesin..

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side