21 Temmuz 2024
31 C
Edirne
Ana SayfaTÜRKİYESPORMurat Sancak: "Galatasaray’ın yerinde olsam, Yunus Akgün’ü ben de vermem"

Murat Sancak: “Galatasaray’ın yerinde olsam, Yunus Akgün’ü ben de vermem”

-

Geçtiğimiz sezon Galatasaray’dan kiraladıkları Yunus Akgün hakkında konuşan Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, “Göstermiş olduğu performans ile milli takıma yükselmesinden ve milli forma ile göstermiş olduğu performanstan dolayı çok mutluyuz. Yunus kaliteli bir oyuncu, inanıyorum ki bir gün yolumuz tekrar kesişecek. Galatasaray’ın yerinde olsam ben de vermem. Çünkü Yunus iyi bir sezon geçirdi” dedi.
İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından 9.’ su düzenlenen Medya Ödülleri sahiplerini buldu.
Üniversite öğrencilerinin oylamaları ile seçilen medya duayenlerine, ödülleri takdim edildi. ‘Yılın En İyi Haber Ajansı Ödülü’ne İhlas Haber Ajansı (İHA) layık görüldü. Üniversitenin Mehmet Akif Konferans Salonu’nda düzenlenen ödül töreninde Onur Ödülü’nün sahibi olan Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak da İHA’ya açıklamalarda bulundu.

“Gönüllerin şampiyonu biz olduk”
Geride kalan sezonu değerlendiren Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, “Geçen sene bizim açımızdan çok renkli bir sezon oldu.


Herkesin gönlünü kazandık, her şeyden önemli, en büyük kazancımız bu oldu. Sezonu şampiyon olarak tamamlayan Trabzonspor’u tebrik ediyorum ama gönüllerin şampiyonu da biz olduk. Önümüzdeki sezonda yine lige renk katmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“Yunus kaliteli bir oyuncu, inanıyorum ki bir gün yolumuz tekrar kesişecek”
Kadro yapılanması hakkında da yorumda bulunan Sancak, “Balotelli’nin talipleri çok, isteyenler çok.


Kendisi ile yola devam etmek istiyoruz fakat sizin de bildiğiniz gibi herkesin bir ederi vardır. Kendisi şehirden gitmek isterse açıkçası yapacak bir şey yok diye düşünüyorum.

Geçtiğimiz sezon Galatasaray’dan kiraladıkları Yunus Akgün hakkında konuşan Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, "Göstermiş olduğu performans ...

Yunus Akgün bizim oyuncumuz değildi zaten, takımımızda kiralık olarak görev yapıyordu. Artık Galatasaray için ter dökecek. Adana Demirpor forması giydiği dönemde göstermiş olduğu performans ile milli takıma yükselmesinden ve milli forma ile göstermiş olduğu performanstan dolayı da çok mutluyuz. Yunus kaliteli bir oyuncu, inanıyorum ki bir gün yolumuz tekrar kesişecek. Galatasaray’ın yerinde olsam ben de vermem. Çünkü Yunus iyi bir sezon geçirdi. Giden oyuncuların yerlerini dolduracak transferler yapacağız.

Geçtiğimiz sezon Galatasaray’dan kiraladıkları Yunus Akgün hakkında konuşan Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, "Göstermiş olduğu performans ...

Önümüzdeki yıl Süper Lig’de yine iddialı bir ekip olacağız” ifadelerini kullandı.

“Herkes şehrinin takımına sahip çıksın”
Gelen soru üzerine Giresunspor ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Sancak, “Biz Adana Demirspor olarak Süper Lig’e Giresunspor ile birlikte çıktık.


Geçtiğimiz sezon Galatasaray’dan kiraladıkları Yunus Akgün hakkında konuşan Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, "Göstermiş olduğu performans ...

Giresun’u ve Giresunspor’u severiz. Ayrıca Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet de saygı ve sevgi beslediğim bir kişilik. Geçen sene Giresunspor’un, Karagümrük’ü ağırladığı maçı statta izlemek üzere Giresun’a gitmiştim. Hakan başkan sağ olsun benimle ilgilensin diye 2-3 oyuncusunu yanıma göndermişti. Ben Giresunspor’un da lige renk kattığını düşünüyorum. İnşallah iki ekip de ligde kalmaya devam eder. Buradan Giresunsporlu taraftarlara seslenmek gerekirse, şehirlerinin takımına sahip çıkmalarını öneririm. Çünkü sahipsiz takım ligde kalamaz. Onun için herkes şehrinin takımına sahip çıksın” şeklinde konuştu.
Kaynak: İHA

Bir Cevap Yazın

Edirne TV
Edirne TVhttps://www.edirnetv.com
Edirne Televizyonu - Edirne Haberleri - Edirne Son Dakika Gelişmeleri - Tekirdağ Kırklareli Çanakkale Bölgeden Haberler

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side